rozšířené vyhledávání
cz

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Město Benátky nad Jizerou
Město
BENÁTKY nad Jizerou
Oficiální stránky města

Aktuality

Zobrazeno 1-30 ze 74
#

Zastupitelstvo města bude probíhat dle nastavených aktuálních bezpečnostních podmínek

Datum: 23. 9. 2020

Ministerstvo vnitra zveřejnilo (v souvislosti s výskytem nové situace kolem koronaviru) na webových stránkách MV „Informace pro obce - konání zasedání zastupitelstev obcí od 18. září 2020“.

#

Obecná hygienická opatření během voleb

Datum: 22. 9. 2020

Jak volit v případě, že máte nařízenou karanténu nebo izolaci z důvodu Covid-19?
Obecná hygienická opatření během voleb.
Více v přiloženém dokumentu.

#

Technické služby města Benátky nad Jizerou hledají vhodné kandidáty na pozici elektrikář

Datum: 21. 9. 2020

Více informací o pracovní nabídce naleznete v přiloženém dokumentu.

#

Aktuální opatření k 21.9.2020

Datum: 21. 9. 2020

V příloze přinášíme souhrn aktuálních opatření v souvislosti s nákazou COVID-19.

#

Město Benátky nad Jizerou je připravené

Datum: 18. 9. 2020

Vážení spoluobčané,
město Benátky nad Jizerou bedlivě sleduje současnou situaci s pandemií Covid-19. Jsme připraveni uvést do provozu všechny bezpečnostní postupy, které jsme již nastavili v jarních měsících a o kterých víme, že se osvědčily.
Milí spoluobčané,
buďme k sobě maximálně ohleduplní a chovejme se zodpovědně. Dodržujme aktuální nastavená hygienická a bezpečnostní opatření a chraňme tím sebe a své blízké.
Zároveň zachovejme chladnou hlavu a nepodléhejme panice.
Jsme tu s Vámi
Vaše město

#

Mimořádné opatření – nošení ochranných prostředků dýchacích cest s účinností od 18. 9. 2020

Datum: 18. 9. 2020

Ministerstvo zdravotnictví ČR vydává nové Mimořádné opatření, které se týká nošení ochranných prostředků dýchacích cest. Plné znění naleznete v přiloženém dokumentu.

#

Ministerstvo zdravotnictví ČR zveřejňuje seznam lokálních opatření

Datum: 18. 9. 2020

Ministerstvo zdravotnictví ČR zveřejňuje seznam lokálních opatření krajských hygienických stanic na mapě tzv. semaforu ČR. Aktuální stupně pohotovosti a opatření vyplývající z aktuální epidemiologické situace naleznete v níže uvedeném odkazu.

Burčákové sl.

Pozvánka na POSEZENÍ S BURČÁKEM

Datum: 18. 9. 2020

Vážení občané, v sobotu 19.9. pro vás hustopečské vinařství " Jurák a syn" tradičně doveze bílý i červený burčák v rámci kulturní akce " Posezení s burčákem", na které vás tímto srdečně zveme. Zahájení proběhne v 16 hodin před branou zámku v Burčákové uličce koštem burčáku a zpěvem burčákové hymny. Poté se společně přesuneme na zámecké nádvoří, kde bude burčák k prodeji až do 22 hodiny a k poslechu i tanci zahraje a zazpívá PEPINO Matura s akordeonem. Vstup je ZDARMA.

#

Městské centrum komplexní péče Benátky n. J. hledá do svého týmu kolegyni/kolegu

Datum: 15. 9. 2020

Na pozici:
- pracovník v sociálních službách - terénní pečovatelská služba
- všeobecná sestra v Domácí péči

#

Nové otevírací hodiny České pošty v Benátkách nad Jizerou

Datum: 14. 9. 2020

Česká pošta změnila otevírací hodiny pro veřejnost.

#

Benátky nad Jizerou v dokumentu Středočeská nej

Datum: 14. 9. 2020

Naše město, náš zámek v dokumentu PrahaTV Středočeská nej.

#

Městské akce nerušíme

Datum: 14. 9. 2020

Vážení spoluobčané,
vedení města Benátky nad Jizerou vnímá současnou zhoršenou epidemiologickou situaci. Rozhodli jsme se, však přesto nerušit námi pořádané akce (Sportovec roku, Posezení se seniory, Posezení s burčákem, divadelní představení a další) a ponechat na Vašem zvážení, zda se jich zúčastníte či nikoliv.
Domníváme se, že při dodržení všech doporučených hygienických opatření, je možné absolvovat je s minimálním rizikem. Spoléháme na Váš zdravý rozum, zodpovědnost a vzájemnou ohleduplnost.
Vzhledem k aktuální povinnosti nošení roušek ve všech vnitřních prostorách Vám sdělujeme, že na akcích pořádaných městem Benátky nad Jizerou bude pro Vás k dispozici u vstupu dezinfekční stanoviště a rouška zdarma, pokud nebudete mít svou vlastní.
S přáním klidné mysli a pevného zdraví!
PhDr. Karel Bendl
starosta města

Zápis z 14. zasedání Rady města konaného dne 04.09.2020

Zápis z 14. zasedání Rady města konaného dne 04.09.2020

Datum: 11. 9. 2020

Zápis z 14. zasedání Rady města konaného dne 04.09.2020 naleznete v příloze.

#

Oslavy k výročí 100 let Benátecké kopané - Stará garda Benátky n. J. vs Amfora klub Praha

Datum: 11. 9. 2020

Vrcholem oslav 100 let fotbalu v Benátkách nad Jizerou bude zahájení výstavy, spojené s vernisáží a křest knihy ke 100 letům benáteckého fotbalu v Muzeu Benátecka na zdejším zámku od 14:30 hodin. Poté bude na programu od 16:30 hodin zahájen fotbalový zápas, ve kterém se utká místní stará garda proti týmu AMFORA. Ten se skládá ze sportovců, umělců či jiných známých osobností.Utkání bude řídit Pavlín "Paša" Jirků.
Jste srdečně zváni!

#

Bezpečné město - bezpečný úřad

Datum: 10. 9. 2020

Vážení spoluobčané,
dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že i v současné epidemiologické situaci zůstává Městský úřad i nadále otevřen pro veřejnost ve stávajícím režimu.

Rádi bychom Vás také informovali, že jsme stále připraveni jak materiálně tak i osobně pomoci a v současné době také přijímáme veškerá opatření ke snížení rizika šíření nákazy. Pracovníci Městského úřadu i všech příspěvkových organizací města pracují ve standardním režimu a činí veškerá potřebná opatření stejně jako v minulosti. I nadále je aktivní krizový štáb města včetně dobrovolníků, kteří jsou pro případ potřeby stále v pohotovosti.

Nadále tedy v zájmu ochrany Vašeho zdraví i zdraví zaměstnanců města vstupujte na úřad vždy s rouškou či ústenkou zakrývající ústa a nos. V případě potřeby jsou pro vstup na MěÚ připraveny jednorázové roušky a dezinfekce přímo na podatelně.

I přes všechna opatření i nadále doporučujeme omezení osobních návštěv Městského úřadu a volbu telefonického, či elektronického kontaktu.
Kontaktovat nás můžete prostřednictvím:
- e-mailu: podatelna@benatky.cz,
- datové schránky: wzhbv2s,
- telefonicky: podatelna 326 316 101.

#

Praktické informace - co následuje, jste-li pozitivní, nebo kontaktem pozitivního pacienta

Datum: 10. 9. 2020

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje připravila praktické informace co Vás čeká jste-li pozitivní, nebo kontaktem pozitivního pacienta.

Pozvánka na veřejné zasedání Zastupitelstva města Benátky nad Jizerou

Pozvánka na veřejné zasedání Zastupitelstva města Benátky nad Jizerou

Datum: 10. 9. 2020

Starosta města zve na veřejné zasedání Zastupitelstva města, které se uskuteční ve středu 23.09.2020 od 18:00 hodin.

#

Roušky zdarma pro návštěvníky Městského úřadu a pro návštěvníky akcí města

Datum: 9. 9. 2020

Vážení spoluobčané,

vzhledem k aktuální povinnosti nošení roušek ve všech vnitřních prostorách Vám sdělujeme, že na akcích pořádaných městem Benátky nad Jizerou bude pro každého z Vás k dispozici u vstupu rouška zdarma, pokud nebudete mít svou vlastní.

Stejně tak, je možné vyzvednout si roušku při návštěvě Městského úřadu na podatelně, Městské knihovny nebo Technických služeb.

S přáním pevného zdraví a klidné mysli

PhDr. Karel Bendl
starosta města

#

Aktuální informace - ZŠ Husovo náměstí

Datum: 7. 9. 2020

Od pondělí 7.9.2020 (včetně) probíhá klasická výuka dle rozvrhu.
První ročníky končí v pondělí 7.9. 2020 v 11:15. Od úterý 8.9.2020 i první třídy podle rozvrhu. Školní jídelna i školní družina fungují standardně.
Všichni testovaní pracovníci mají negativní testy.

#

Aktuální informace - ZŠ Husovo náměstí

Datum: 2. 9. 2020

Vážení rodiče,
na čtvrtek 3.9. a pátek 4.9.2020 jsme se rozhodli vyhlásit ředitelské volno, protože v přípravném týdnu (poslední srpnový týden) přišlo několik zaměstnanců školy do kontaktu s osobou, která byla později (středa 2.9.2020) pozitivně testovaná na COVID-19.
Následující postup školy ve spolupráci s hygienickou stanicí:
• Ředitelské volno na 3.9.2020 + 4.9.2020.
• Osoby, které se dostaly do kontaktu s nakaženou osobou, budou v domácí karanténě (3.9. – 6.9.2020).
• Na víkend jsou naplánovány testy na COVID-19.
• V pondělí 7.9.2020 upravený rozvrh bez účasti osob v domácí karanténě. Školní družina bude fungovat, ale necháme na zvážení každého, zda dítě do družiny pošle.
Školní jídelna je v běžném provozu.
• Pokud budou výsledky testů v pondělí u všech testovaných negativní, škola se v úterý rozjíždí podle normálního rozvrhu.
• Pokud bude některá z testovaných osob mít pozitivní test, půjde do karantény. Nebude ale pravděpodobně nutné uzavření celé školy, protože dotyčný je již nyní v domácí izolaci. Ostatní s negativním testem se pravděpodobně zapojí do výuky.
Vážení rodiče, věřte, že daná situace nám není vůbec příjemná a všem nám velmi komplikuje vstup do školního roku 2020/2021. Veškerá opatření stále konzultujeme s hygienickou stanicí.
Příprava na školní rok 2020/2021 byla velmi komplikovaná a zdlouhavá. Museli jsme brát ohled na uzavření škol v druhém pololetí loňského školního roku. Chtěli jsme dětem co nejvíce ulehčit vstup do vyučovacího procesu a znovu je naladit na běžný školní život. Bohužel nám znovu, a to hned na rozjezdu, situaci zkomplikoval koronavirus.
Veškeré informace budeme průběžně zveřejňovat na webu školy a školním facebooku.
Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Vedení školy

#

Ředitelské volno ZŠ Husovo náměstí

Datum: 2. 9. 2020

Ředitel školy ZŠ Husovo náměstí vyhlašuje na čtvrtek 3.9.2020 a pátek 4.9.2020 ředitelské volno z důvodu kontaktu zaměstnanců s COVID pozitivním člověkem. Další informace budeme sdělovat po konzultaci s krajskou hygienickou stanicí prostřednictvím webových stránek a facebooku školy.

#

100 let organizované kopané v Benátkách nad Jizerou - výstava

Datum: 28. 8. 2020

SK Benátky nad Jizerou si Vás dovolují pozvat na výstavu věnovanou organizované kopané v Benátkách nad Jizerou v prostorách Muzea Benátecka. Výstava bude zahájena dne 24.9.2020 vernisáží (od 14:30), zakončena bude dne 29.11.2020.
Jste srdečně zváni

#

Odstávka elektřiny

Datum: 24. 8. 2020

Společnost ČEZ Distribuce upozorňuje na odstávku elektřiny ve dnech 4.9.2020 a 8.9.2020.
Seznam ulic je uveden v příloze.

Zápis z 13. zasedání Rady města konaného dne 14.08.2020 1

Zápis z 13. zasedání Rady města konaného dne 14.08.2020

Datum: 21. 8. 2020

Zápis z 13. zasedání Rady města konaného dne 14.08.2020 naleznete v příloze.

Zápis z 12. zasedání Rady města konaného dne 24.07.2020

Zápis z 12. zasedání Rady města konaného dne 24.07.2020

Datum: 3. 8. 2020

Zápis z 12. zasedání Rady města konaného dne 24.07.2020 naleznete v příloze.

#

COVID-19

Datum: 28. 7. 2020

Vážení spoluobčané,
jelikož ohrožení nákazou COVID-19 stále ještě není za námi, budeme v nejbližších dnech opětovně desinfikovat veřejná místa v Benátkách nad Jizerou (zastávky, lavičky, a další). Neustále doplňujeme nádobky s desinfekcí, které jsou rozmístěné po městě.
Prosíme dbejte stále na hygienu a dodržujte opatření a doporučení, která pro nás byla ještě před několika týdny samozřejmostí a všichni si je ještě pamatujeme.
Děkujeme vám všem za ohleduplnost.

#

Aktuální mimořádná opatření - zákaz a omezení hromadných akcí

Datum: 24. 7. 2020

Ministerstvo zdravotnictví vydalo dvě nová mimořádná opatření týkající se zákazu a omezení hromadných akcí.
Plné znění naleznete v příloze.

#

Sběrné místo pro ostré předměty

Datum: 22. 7. 2020

Od 3.8.2020 bude možné v Benátkách nad Jizerou odevzdat do bezpečnostní nádoby použité injekční stříkačky, jehly z inzulinových per diabetiků, použité jehly, kanyly, čepelky, prázdné lékovky, aj.
Sběrné místo je v budově polikliniky.

Zápis z 11. zasedání Rady města konaného dne 03.07.2020

Zápis z 11. zasedání Rady města konaného dne 03.07.2020

Datum: 14. 7. 2020

Zápis z 11. zasedání Rady města konaného dne 03.07.2020 naleznete v příloze.

#

Ordinace MUDr. Kmentové oznamuje změnu ordinačních hodin

Datum: 10. 7. 2020

MUDr. Michaela Kmentová
Pondělí 8-10 nemocní, 10-12 objednaní, odpoledne dle obejdnání 13-16 hod prohlídky
Úterý 8-10 nemocní, 10-13 objednaní
Středa odpoledne 14-15 nemocní, 15-18 objednaní
Čtvrtek 8-10 nemocní, 10-13 objednaní
Pátek 8-10 nemocní, 10-13 objednaní

Zobrazeno 1-30 ze 74

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
1
7 8
2
9 10 11 12 13
1
14
1
15
2
16
1
17
1
18
1
19
3
20
21 22
1
23 24
3
25
1
26
1
27
2
28
1
29
1
30
1
1
1
2
1
3
1
4
1

Rizika a nebezpečí

Aktuální počasí

dnes, čtvrtek 24. 9. 2020
slabý déšť 23 °C 14 °C
pátek 25. 9. déšť 15/8 °C
sobota 26. 9. prudký déšť 10/8 °C
neděle 27. 9. prudký déšť 9/7 °C

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 664
TÝDEN: 3766
CELKEM: 313559