rozšířené vyhledávání
cz

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Město Benátky nad Jizerou
Město
BENÁTKY nad Jizerou
Oficiální stránky města

Pokoj bez dveří

Pokoj bez dveří 1

V listopadu jsme z nových knih vybrali titul „Pokoj bez dveří“ od Karoliny Tůmové. Tato autorka se narodila v Praze a věnuje se designu interiérů a návrhům oblečení na jógu. Inspirací pro napsání tohoto románu byly osudy jejích předků a prsten, který měla, ale ztratila.

Knížka vypráví o třech ženách jednoho rodu v různých časových rovinách. Všechny hlavní postavy spojuje vzácný starožitný prsten, který je v rodině předáván z generace na generaci. Svým majitelkám nosí v těžkých životních situacích štěstí a energii. Když prsten v matčině šperkovnici nalezne nejmladší žena rodu, rozhodne se odhalit tajemství, kterým je šperk obestřen. Snaží se získat informace  ohledně klenotu, přitom však rozplétá a poznává skutečnou historii své rodiny. 

V tomto podzimním čase by mohly přijít vhod i další nové tituly – např. „Mým vrstevníkům a jiné fejetony“ (Michal Viewegh), „Novým Zélandem od severu k jihu“ (Leoš Šimánek), „Bez rozloučení“ (Samantha Young), „Beznadějný osud“ (Susanna Kearsley), „Dokonalá vražda“ (Jude Deveraux).
Přejeme pěkné čtenářské zážitky.
 

Datum vložení: 1. 11. 2019 8:38
Datum poslední aktualizace: 1. 11. 2019 8:42
Autor: Stanislava Čákorová

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 9
DNES: 278
TÝDEN: 4772
CELKEM: 90002