rozšířené vyhledávání
cz

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Město Benátky nad Jizerou
Město
BENÁTKY nad Jizerou
Oficiální stránky města

Dům v podhradí

Dům v podhradí

V této rubrice bychom vám rádi představili knížku „Dům v podhradí“ od české autorky Jaroslavy Černé. Tato spisovatelka se narodila v r. 1959 v Hranicích na Moravě. Pracovala jako sociální pracovnice na MÚ v Hranicích. Po doplnění kvalifikace učila na soukromé škole a dále se věnovala soukromé výuce angličtiny. V r. 2006 vydala svůj první román. Celý život se zajímá o tajemné věci mezi nebem a zemí, mystika se proto objevuje i v jejích knihách.

„Dům v podhradí“ vypráví příběh dvou sester, které neměly příliš šťastné dětství. Nyní jsou dospělé, osamostatnily se a žijí své životy mimo rodný dům. To se ale změní po náhlé smrti jejich matky. Sestry hledají řešení, jak nejlépe naložit s dědictvím – s tajemnou romantickou nemovitostí. Pro obě mladé ženy nastane zvláštní životní etapa, kdy se budou muset vyrovnat s velmi nečekanými situacemi a časem pochopit, jaký vliv měl kouzelný dům na své obyvatele.

Dále můžeme z nových knih fondu MěK Benátky nad Jizerou uvést „Jed pro kralevice“ (Jaromír Jindra), „Barrandovská bohéma?“ (Pavel Taussig), „Invaze“ (Simon Scarrow), „Dívka z Brooklynu“ (Guillaume Musso), „Myslela jsem, že tě znám“ (Penny Hancock), „Spánek“ (C. L. Taylor)…

Pěkné chvíle ve společnosti knih!

Datum vložení: 1. 10. 2019 11:00
Datum poslední aktualizace: 1. 10. 2019 11:03
Autor: Petra Šilhavá

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 642
TÝDEN: 5040
CELKEM: 269838