rozšířené vyhledávání
cz

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Město Benátky nad Jizerou
Město
BENÁTKY nad Jizerou
Oficiální stránky města

Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost

Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost 1

Komiksy pro děti a mládež jsou čím dál populárnější.
Jedná se o unikátní žánr na pomezí literatury a výtvarného umění, který má v současné literatuře své důležité místo.
Tentokrát bychom Vám rádi představili další knihu z edice „Můj první komiks“ s názvem „Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost“. Edice nás seznamuje se světem superhrdinů světa Marvel a DC! Klasičtí superhrdinové zde přicházejí v příbězích vhodných i pro mladé a začínající čtenáře. Vhodné pro kluky i holky od sedmi let.

V knize "Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost" najdete celkem čtyři krátké příběhy, které vycházely v rámci série "Marvel Adventures Spider-Man". Hlavním hrdinou je Peter Parker, kterého kousl radioaktivní pavouk. Získal obrovské schopnosti, ale také záhy zjistil, že s velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Od té doby na sebe bere kostým Spider-Mana, aby ochraňoval slabší a bojoval se smrtelně nebezpečnými protivníky. Ale za maskou se stále ukrývá jen obyčejný mladík, který má stejné problémy jako každý druhý kluk jeho věku...

V nabídce nových knih z fondu MěK Benátky nad Jizerou pro děti a mládež je např. také: „Harley Quinn“ (Amanda Conner), „Jen počkej! Připravit se na start!“ (Feliks Solomonovič Kamov), „Jak vycvičit draka – Celý příběh o mně a Bezzubkovi“ (Claudia Weber a kol.), „Zápisky z Rosewoodu – Princezna v nesnázích“ (Connie Glynn), „A oceán byl naší oblohou“ (Patrick Ness), „Království lotosu – Skryté poselství“ (Elizabeth Bear).

Datum vložení: 16. 9. 2019 15:47
Datum poslední aktualizace: 1. 10. 2019 14:21
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 161
TÝDEN: 1034
CELKEM: 91361